KONST / Litografier / Färglitografi 9478098
nr 947 8098
Färglitografi
Jens Fänge, collage, 139/450, signerad, motivet: 32x46
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 9 mars 2015
kl 18:35:41
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr